4. Mgr. Václav Jícha

Učitel na gymnáziu v Plasích a student pedagogické fakulty s touhou dělat lidem radost

Již v úvodu bych měl říci, že jsem ten typ člověka, který je hrdý na svůj rodný region. Na Plzeňsko, ale hlavně na Horní Břízu. Město plné zajímavých lidí s typickým plzeňských charismatem. 

Ve veřejném životě v našem městě jsem se snažil být aktivní od základní školy. Jako šéfredaktorovi školního časopisu se mně podařilo přibližně na rok a půl vytvořit vkládanou přílohu Hornobřízského zpravodaje, která pohledem žáků mapovala život základní školy. Pro školní média jsem pracoval i ve školní televizi.

V Horní Bříze je mnoho možností pro využití volného času. Já svůj využil k členství v Divadelním spolku Osaďáček, kde se sešla skvělá parta v čele s bravurní režisérkou.

Proč kandiduji do zastupitelstva města?
Protože mě mrzí současný stav Horní Břízy. A přitom stačí změnit hlavně přístup. Chtít a pracovat. Kandiduji za Kulturu v Horní Bříze, která pět let dokazuje, že i bez velkých finančních možností, ale za to s neutuchající touhou dělat lidem radost - to jde! A věřte, že v případě našeho zvolení uvidíte rozdíl a nebudete litovat.