1. Mgr. Petr Koza

Učitel na Masarykově gymnáziu v Plzni, člen DS Osada a produkční divadelní sezóny, organizátor koncertů v KD Klub a akcí spolku Vinaři Plzeňska.

Ke kultuře jsem přičichl již při studiu, když jsem byl redaktorem a později šéfredaktorem školního časopisu a také když jsme se spolužáky založili divadelní soubor. Později jsem se stal členem Divadelního spolku Osada, kde jsem se kromě hraní začal starat o produkci divadelní sezóny. 

Zapojovat se do života v Horní Bříze mě bavilo, a tak jsem rád přijal nabídku pracovat v kulturní a sportovní komisi města, v rámci níž jsme pořádali menší i větší kulturní i sportovní akce všeho druhu (např. slavnosti, sportovní turnaje, zpívané či masopust). A protože je komise poradním orgánem rady města, měl jsem možnost seznámit se s jejím fungováním i fungováním zastupitelstva, kterému jsme pravidelně předkládali zprávu o naší činnosti.

V současné době se podílím na organizaci koncertů v kulturním domě Klub a tradičních akcí spolku Vinaři Plzeňska, jehož jsem členem. 

Jako učiteli je mi vlastní zodpovědnost, smysl pro řád, důslednost, trpělivost a radost z práce s lidmi. Jako občanovi Horní Břízy zase vztah k místu, kde žiji a na kterém mi záleží. 

Obklopen týmem schopných lidí, za něž bych dal ruku do ohně, bych rád využil svých dosavadních zkušeností a na základě vašich podnětů změnil Horní Břízu k lepšímu.