2. Renata Walterová

Velmi ochotná a schopná mladá žena z Továrny, radní města Horní Bříza, která chce pokračovat v řešení rozvoje nejen Továrny, ale spojení obou částí našeho města.

Pracuji jako asistentka v pojišťovně a na radnici jako členka rady města, zastupitelka, členka finančního výboru a Sboru pro občanské záležitosti. Mám ráda práci s lidmi.

Ráda i nadále budu zastupovat převážně část města Továrna v Horní Bříze, kde bydlím.

Zasadím se o dokončení kulturního domu Klub a chtěla bych se podílet svou aktivitou na společenských a kulturních akcích, obnovit vše, co bylo, než se Klub začal opravovat.

Ráda budu pokračovat jako členka Sboru pro občanské záležitosti, tj. komise, která navštěvuje občany starší 80 let s přáníčkem k jejich narozeninám.

Chci nově zřídit pravidelné schůzky s rodiči a dětmi, které mají poruchu chování či jinak nemocnými, které si zaslouží být součástí běžné společnosti. Věnovat se jim chci dle jejich potřeb, aby rodiče měli chvilku odpočinek a volno. V dřívější době, než jsem se přestěhovala do Horní Břízy, jsem s takovými dětmi pracovala a celkově jsou mi děti blízké.