10. Mgr. Lucie Řičicová (roz. Kepková)

Členka folklórního souboru ÚSMĚV, obnovila dětský soubor ÚSMĚVÁČEK, chce lepší chodníky a celkově zpříjemnit život v našem městě.

Většina mě v Horní Bříze asi zná jako tu břišní tanečnici a ano... tanec je mou velkou vášní od dětství, kdy jsem poprvé navštívila taneční zkoušku přípravky souboru Úsměv pod vedením Věry Blahové. Od té doby jsem v tanci ušla kus cesty, ať v lidových tancích, klasických společenských tancích, flamencu nebo právě v orientálním tanci. Rozhodla jsem se, že svůj koníček budu šířit dál a nabídnu stejnou možnost najít lásku v hudbě a pohybu dalším. Kromě kurzů orient flamenca, břišních tanců, jsem se podílela na obnovení dětského folklórního souboru Úsměváček a jeho současném vedení.
Život mi nadělil také dva malé synky a tak jsem se rozhodla vést i cvičení pro rodiče a dětičky 1-3 roky.
A čím bych chtěla přispět kultuře a našemu městu? Mám vizi otevřené základní školy, která tu má velkou tradici a skvělou základnu. Ráda bych navázala spolupráci a rozjela činnost jako dělají jinde domy dětí. Dále vnímám jako matka potřebu zlepšit stav a množství zpevněných chodníků. Hlavu mám plnou drobných nápadů, do kterých by se třeba mohly zapojit v rámci přírodopisu a pracovních činností děti ze ZŠ. Jsem možná optimista a idealista, ale s týmem z Kultury v Horní Bříze věřím, že tyto maličkosti se dají realizovat a mohou nám všem nakonec zkrášlit a zpříjemnit život ve městě.
Sama nemám ambice být přímo v zastupitelstvu, ale ráda bych se například podílela na fungovaní kulturní a sportovní komise města Horní Bříza