10. Mgr. Lucie Řičicová (roz. Kepková)

Učitelka na základní škole v Horní Bříze, lektorka tance, aktivní maminka a organizátorka dětských akcí. Chce celkově zpříjemnit život v našem městě.

Jsem asi pro spoustu lidí známá jako mamina od tří kluků, co "pořád něco dělá". Ano, to jsem přesně já. A proč si chvíli nesednu a nezaložím ruce? Protože mám chuť pro své kluky leccos uspořádat, vymýšlet... a když už se do toho pouštím, proč to nepustit dál pro další děti a rodiče, které by třeba podobná věc taky nadchla... a tak "pořád něco dělám".

A při tomto svém neustálém poklusu zjišťuji spoustu věcí... co mi v Horní Bříze chybí, co by bylo třeba lépe vymyslet, co vybudovat, co upravit a předělat... a s tímto svým nadšením i letos vstupuji do voleb.

Mám hlavu plnou nápadů či myšlenek, co vše by zde mohlo být. Je jen třeba najít další nadšence, kteří budou ochotní se nad návrhy sejít, zamyslet a hledat cestu k tvoření...nikoli jen překážky a důvody, proč to nejde.

Budu doufat, že hodně lidí v Horní Bříze přijde v září k volbám a vyberou do vedení města lidi, kteří budou mít velkou chuť spolupracovat, tvořit a posouvat vše vpřed.

Lucka