V 25 letech se stala starostkou Kozolup

27.09.2018

Občas se k nám donese názor, že jsou prý naši kandidáti moc mladí. Porovnáme-li však věkový průměr kandidátek v našem městě, nejsme nejmladším uskupením (je nám v průměru 43 let). Ubezpečujeme Vás, že kromě nasbíraných zkušeností (i ze zastupitelstva) máme plno energie a chuti měnit naše město k lepšímu a zároveň dostatek soudnosti, úcty a pokory, abychom naslouchali dobrým radám a pustili k práci ty nejpovolanější, ať už z řad všech zvolených zastupitelů či občanů. 

Proto, prosíme, předsudky stranou. Za mnohem více než 5 let (existence KvHB), co se účastníme veřejného života v našem městě, jsme již ukázali, že jsme pracovití a práce pro město a občany je nám radostí a naplňuje nás. Aby ne, vše děláme ve svém volném čase, zadarmo, jen tak pro radost.

PS: Vzorem je nám starostka města Kozolupy, paní Michaela Opltová, která byla před lety v podobné situaci, jako je teď naše sdružení. Nyní je oblíbenou starostkou, která svoji pozici vykonává od roku 2010, kdy jí bylo pouhých 25 let. Je za ní vidět kus pořádné a dobře odvedené práce. Budeme rádi, když si pročtete přiložený inspirativní článek.

Článek zobrazíte kliknutím na fotografii.