Pronájem městských bytů v Horní Bříze

10.08.2018

Věděli jste, že město Horní Bříza vyhlásilo "Výzvu žadatelům k podání žádosti o pronájem neobsazených bytů v bytovém domě 637 v ulici U Vrbky v Horní Bříze"?

Průběžně, za 5 let fungování informačního kanálu Kultura v Horní Bříze jste se nás mnohokrát ptali, zda město pronajímá volné byty a také jste nás upozorňovali, že je plno volných bytů v bývalém penzionu a město tak přichází o plno peněz. Současní radní tedy s blížícími se komunálními volbami (říjen 2018) schválili dne 9.7.2018 zveřejnit výzvu k obsazení volných bytů.

Volné byty se pronajímají za velmi příjemnou cenu 90 Kč za metr čtvereční (jde o garsonky o rozměru cca 20 metrů čtverečních) a je třeba splňovat několik pravidel (trvalé bydliště v HB, nemít pohledávky vůči městu aj.) Všechna pravidla najdete ZDE v samotné výzvě.

Žádost o byt lze podat NEJPOZDĚJI 17.8.2018, proto si pospěšte.
(Pokud žádost posíláte poštou, učiňte tak nejpozději 16.8.2018.)

Ve výzvě se také uvádí, že je třeba vyplnit žádost, kterou žadatelé najdou na webových stránkách. My Vám to složité hledání ušetříme, žádost najdete ZDE, případně si můžete stáhnout i jiné žádosti, odkaz ZDE

Pokud nemáte možnost si žádost vytisknout, navštivte MěÚ Horní Bříza na adrese Tř. 1.máje 300, kde je tiskopis připravený a můžete ho rovnou vyplnit a podat, konkrétně u odboru finančních a vnitřních věcí.

ilustrační fotografie
ilustrační fotografie