Omezení rychlosti po Tovární ulici na 30km/h

18.01.2019

Vážení občané,
na konci minulého týdne jsem se oficiálně vyjádřil na webu města a v diskusi občanů na facebookové stránce Kultura v Horní Bříze na početné dotazy a připomínky ke stavu Tovární ulice.

Pohyb po diskutované komunikaci byl velmi ztížený a i přes to, že je silnice v majetku Plzeňského kraje, jsou zástupci města Horní Bříza i úředníci MěÚ Horní Bříza každý den ve spojení se Správou a údržbou silnic, která má tuto krajskou komunikaci na starosti, i se zhotovitelskou firmou Alpine Bau. 

V pondělí a úterý došlo k zasypávání děr za pomoci města Horní Bříza a zhotovitelská firma doplnila příkazové značky omezující rychlost na 30 km/h a dalšího označení stavby. Ve čtvrtek 17.1.2019 byl aplikován zhotovitelskou firmou jiný zásypový materiál, který by měl problematiku vyřešit na delší dobu. 

Pro zabezpečení déle trvajícího napraveného stavu během celé rekonstrukce může přispět každý z nás alespoň dodržováním přikázané rychlosti v tomto úseku - max. 30km/h. Zvýší se tak i komfort jízdy a bezpečí na této stavbě.

Věříme, že současné nepříjemnosti překonáme, a že po dokončení stavby budeme rádi, jak nám bude nová silnice dobře sloužit. Děkujeme za pochopení.  

Ladislav Čech
místostarosta města Horní Bříza
/vztahy s veřejností, infrastruktura, životní prostředí/

tel.: +420 602 620 132
e-mail: lcech.zastupitel@hornibriza.cz