Fotoreportáž: Otevření multifunkčního sportoviště

09.06.2020

Občané města Horní Bříza mohou již opět využívat původní tenisové kurty u místní hasičárny, nyní již multifunkční sportoviště. To vybudovalo město Horní Bříza bez mála za 3 miliony Kč, přičemž 2 miliony přispěl Plzeňský kraj, kterému patří velké poděkování. Rezervaci hřiště můžete provést u správce p. Bartoše (tel.: 727 820 888), vzhledem k bezplatnému pronájmu se očekává obrovský zájem. Hřiště bylo otevřeno 6. června 2020 za přítomnosti zástupců města Horní Bříza a příchozích občanů. Po přestřižení pásky byl zahájen Tenisový turnaj o putovní pohár města Horní Bříza. I přes nepříznivé počasí se vše zvládlo bez zranění. Pohár pro vítěze vybojoval Lukáš Růžek, na druhém místě se umístil jeho bratr Václav Růžek, bronzovou příčku obsadil Vlasta Kožíšek a 4.místo patří Lukáši Paškovi. Děkujeme všem za účast a těšíme se za rok opět u tohoto turnaje.

Více fotografií zobrazíte po kliknutí na foto níže.