2. etapa opravy ulice K Zastávce v Horní Bříze

21.10.2019

V tomto týdnu probíhá oprava druhé části ulice K Zastávce (směrem k Třemošenské ulici) - stejným způsobem jako 1.etapa, která byla dokončena na konci září 2019. Došlo k odfrézování staré povrchu, který bude nahrazen novým živičným povrchem. Na příští rok je v plánu zahrnout do rozpočtu města vybudování nových parkovacích míst pro občany sídliště, ale také mimo jiné oprava Lesní ulice výše uvedeným způsobem. Akce financuje město Horní Bříza.

Ptali jste se:
Lukáš Vejvoda: Můžu prosím vědět, jak vypadá návrh pro vytvoření nových parkovacích míst v sídlišti nebo zda je nějaká určitá představa pro tento projekt?

Odpověď: ahoj Lukáši, oficiální zpráva z radnice ještě není, ale můžu Ti prozradit, že je v plánu rozšířit místa na velkém parkovišti a zřízení nových parkovišť za supermarketem (za bytovkami 520 a 521) a vedle Tebytu (přesun dětských prvků do bezpečí vnitrobloku). Stejně tak se plánuje rozšířit parkovací plocha u školy. Ještě však není jasné, zda se stihne vše, případně co se upřednostní, samozřejmě čím více, tím lépe. Láďa Čech.