6. Jan Michálek

Člen pionýrské skupiny Horní Bříza a divadelního spolku Osada. V Pionýru působí jako pořadatel akcí a od roku 2018 jako hlavní vedoucí tábora.

Je mi 31 let. Od roku 2018 jsem členem Kulturní a sportovní komise města Horní Bříza, kde mi práce pro naše občany těší a naplňuje a moc rád v ní budu pokračovat. Již dříve jsem se na městských akcích angažoval jako člen některého ze spolků.

Pro kulturní život je pro město velmi důležitý Kulturní dům Klub a Muzeum. Věřím, že práce na jejich rekonstrukci budou brzy hotové a přijde na řadu rekonstrukce atletického stadionu u základní školy, který si ji zaslouží už řadu let.

Vidím jako podstatné, aby město vytvářelo dobré podmínky pro všechny spolky, které působí v našem městě. Především pro ty, které mají v hlavní náplni práci s dětmi. Aby jim město bylo oporou při jejich celoroční činnosti a akcích, ať už finančně, spoluúčastí, vypůjčením materiálu, propagací apod. Myslím, že se toto daří a chtěl bych, aby město v této "symbióze" pokračovalo a popřípadě ji rozvíjelo.