Duo Jamaha v Horní Bříze

UPOZORNĚNÍ:
Koncert bude přesunut na podzim 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Termín bude upřesněn po dojednání s kapelou.

Původní info:
Zveme Vás na koncert populárního hudebního seskupení DUO JAMAHA, který se uskuteční v neděli 6. prosince 2020 od 17:00 v sále KD Klub Horní Bříza

ZASEDACÍ POŘÁDEK NÍŽE
Zakoupení vstupenek na telefonu 724 996 085 nebo mailu dechovky@ladislavcech.cz
- možnost vyzvednutí na domluveném místě
- možnost zaslání poštou (zaslání zpoplatněno částkou 60 Kč)

Populární hudební seskupení Duo Jamaha (Alfons & Marián Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů. Duo Jamaha má na svém kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem "Tanz mit mir heute Nacht", za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015. Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marián a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál. Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity. Aktuální turné se jmenuje podle nového CD s názvem "JEDINÁ". Duo Jamaha tedy přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem! Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit v neděli 6. prosince 2020 do Kulturního domu Klub Horní Bříza.

VSTUPENKY:
ZELENÉ 190 Kč, BÍLÉ 210 Kč, ŽLUTÉ 250 Kč
ČERVENÉ - OBSAZENO