12. Daniel Mráz

Zakladatel a správce facebookové skupiny Horní Bříza, majitel dominantní růžové vily u Klubu, připraven podílet se na další modernizaci části Továrna

Jmenuji se Daniel Mráz (36 let), žiji s partnerkou a dcerou v růžové secesní vile u Kulturního domu Klub v Horní Bříze. Vila je dominantou postavenou v roce 1896.

Pracuji jako supervisor ve výrobní společnosti. Mým úkolem je organizace chodu oddělení, od plánování výroby až po péči o zaměstnance. V práci je pro mě nejdůležitější slušné jednání a férovost. Věřím, že to jsou hodnoty, na nichž můžeme vždy stavět, pokud chceme konstruktivní diskuzi, která přináší výsledky. Přes 20 let hraji na klarinet ve folklórním souboru.

Úcta k tradici, láska k lidovým zvykům a slušné jednání jsou pro mě hodnoty, kterými se řídím celý život, v každé situaci.

V Horní Bříze jsem založil a provozuji facebookovou skupinu "Horní Bříza", kde se snažím sdružovat občany, kteří se zajímají o dění okolo sebe.

Snažím se být aktivní a maximálně využívat svůj čas ke zlepšení života okolo mě. Nejlépe můj životní postoj vystihuje citát: "Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi." Theodor Roosevelt

Co Vám mohu nabídnout

Osobně je pro mě důležité téma postupné revitalizace tovární části. Zařízení Klub by po rekonstrukci a modernizaci okolí mohl tvořit výrazný kulturní a společenský a středobod této části obce, kde se rády setkávají maminky s dětmi, přátelé, rodiny nebo kolegové.

Postupná obnova infrastruktury na Třídě 1. máje je pro mě dalším klíčovým tématem, stejně tak jako výstavba nového nákupního zařízení, které by s sebou přineslo možnost většího výběru za dostupnější ceny, bez toho, abychom museli jezdit za nákupem do okolních měst.

A samozřejmě neustálé zlepšování facebookových stránek "Horní Bříza" :)