Archiv příspěvků

 

Po neplánované dovolené hlavních správců (p. Čech a p. Koza) ve stejný termín, se informační kanál Kultura v Horní Bříze opět vrací k 2. 8. 2021 do standardního provozu. Omlouváme se za velice omezený provoz, při kterém jsme většinou jen vyřizovali bezodkladné podněty a připomínky.

Taneční mistři Jana a Josef Beranovi zvou na kurz společenského tance a společenské výchovy všechny začátečníky převážně z řad 9. ročníků (od září prvák). Podzimní kurz se bude konat v budově sokolovny v Horní Bříze. Prodloužené a závěrečné lekce proběhnou v kulturním domě v Oboře - z důvodu rekonstrukce KD Klub Horní Bříza. Termín a čas zahájení a...

I v případě nepřízně počasí Vás zve město Horní Bříza na 9. ročník Hornobřízské zpívané. První z řady zpívaných v tomto roce se uskuteční v sobotu 17. července 2021 od 17:00 do 23:00 na hřišti před sokolovnou (případně uvnitř sokolovny). Zahrají rockové kapely Batalion a Šerlok Houmles. Vstupné je zdarma. Občerstvení zajišťuje T. J. Sokol Horní...

Připomínáme, že již tuto středu 14. července 2021 proběhne od 14:15 dražba stavebního pozemku v Horní Bříze u lékařského domu v části Továrna o velikosti 1065 m2. Město Horní Bříza prodává tento pozemek prostřednictvím společnosti Dražbyprost s.r.o.. Více informací vč. možnosti zúčastnit se dražby po kliknutí na obrázek. Nejnižší cena podání je...

Průběžně aktualizováno: Zajímá Vás aktuální vývoj epidemiologické situace v České republice? Pro níže uvedený přehled používáme data pro Horní Břízu přímo z webu Ministerstva zdravotnictví ČR - po kliknutí na obrázek.

Město Horní Bříza Vás zve na 9. ročník Hornobřízské zpívané. První z řady zpívaných v tomto roce se uskuteční v sobotu 17. července 2021 od 17:00 do 23:00 na hřišti před sokolovnou. Zahrají rockové kapely Batalion a Šerlok Houmles. Vstupné je zdarma. Občerstvení zajišťuje T. J. Sokol Horní Bříza. Na akci platí veškerá platná protiepidemiologická...

Původně plánovaný koncert DUO JAMAHA, který se měl uskutečnit v prosinci 2020 byl přesunut na sváteční úterý 28. září 2021 od 17:00. Vzhledem k rekonstrukci kulturního domu Klub Horní Bříza se tato akce uskuteční v kulturním zařízení/bývalém kině v Kaznějově. Z Horní Břízy bude na akci vypraven autobus, který můžete využít pro bezplatnou přepravu....

Vydejte se na krásný letní stanový tábor na téma HVĚZDNÁ BRÁNA, který pořádá Pionýrská skupina Horní Bříza v termínu od 29. 7. do 7. 8. 2021 na táborové základně "Obořice" v Oboře u Kaznějova. Cena je 2800 Kč. Tábor je určený pro děti 1. - 9. tříd základních škol. Ubytování je zajištěno ve dvojicích v podsadových stanech.

Sbor dobrovolných hasičů Horní Bříza vyhlašuje HUMANITÁRNÍ SBÍRKU NA POMOC OBCÍM POSTIŽENÝCH PŘÍRODNÍ KATASTROFOU, která bude probíhat od soboty 3. července do pondělí 5. července 2021 vždy od 14:00 do 22:00 v hasičské zbrojnici v Horní Bříze. Podrobnosti jsou uvedené na přiloženém plakátu. Děkujeme za sdílení a pomoc.

S letními prázdninami vychází i 2. číslo Hornobřízského zpravodaje, který si můžete přečíst v elektronické podobě po kliknutí na fotografii nebo si jej vyzvednout na 5 výdejních místech v Horní Bříze (radnice, supermarket COOP, potraviny továrna, restaurace Český lev, chovatelské potřeby Kratochvíl). Přejeme příjemné čtení.

Zveme Vás na zasedání Zastupitelstva města Horní Bříza, které se uskuteční v úterý 29. června 2021 od 18:00 v sále budovy v sokolovny v Horní Bříze na adrese Třída 1. máje 133. Navržený program zasedání je uvedený níže.

Sbor dobrovolných hasičů Horní Bříza vyhlašuje HUMANITÁRNÍ SBÍRKU NA POMOC OBCÍM POSTIŽENÝCH PŘÍRODNÍ KATASTROFOU, která bude probíhat od soboty 26. června do neděle 27. června 2021 vždy od 14:00 do 22:00 v hasičské zbrojnici v Horní Bříze. Podrobnosti jsou uvedené na přiloženém plakátu. Děkujeme za sdílení a pomoc.

Město Horní Bříza pořádá TENISOVÝ TURNAJ, který se uskuteční v neděli 27. června 2021 na víceúčelovém hřišti (bývalé kurty u radnice a hasičárny). Registrace účastníků je od 8:30, turnaj začíná v 9:00. Své přihlášky zasílejte do 25. 6. 2021 na mail pkoza.zastupitel@hornibriza.cz . Startovné 50 Kč se hradí hotově na místě. Občerstvení zajištěno.

Původně plánovaný pořad Zdeňka Izera * Na plný coole, který se měl uskutečnit v únoru 2021 byl přesunut na neděli 26. září 2021 od 17:00. Vzhledem k rekonstrukci kulturního domu Klub Horní Bříza se tato akce uskuteční v kulturním zařízení/bývalém kině v Kaznějově. Z Horní Břízy bude na akci vypraven autobus, který můžete využít pro bezplatnou...

Tělocvičná jednota Sokol Horní Bříza srdečně zve již tento pátek 25. června 2021 na NOC SOKOLOVEN, která se uskuteční od 16:30 do 18:00 u místní sokolovny na adrese Třída 1. máje 133, Horní Bříza. V plánu je opékání buřtů s možnou prohlídkou nové podlahy. S sebou: buřty, pečivo a dobrou náladu.

Skautský oddíl Horní Bříza pořádá další veřejné promítání amatérského kina v areálu skautské klubovny v ulici Na Rypličcce. Začátek promítání je od cca 20:45-21:30. Vstupné je 50 Kč. Promítáno je na plátno 6x3 m. Občerstvení zajištěno.

Už je nám 8 let! Už 8 let, od jara 2013, informujeme o kulturním a společenském dění v Horní Bříze. K 5. výročí, v létě 2018, jsme vydali 2 druhy pohledů, o které byl obrovský zájem, rozdali jsme jich více jak 2 tisíce kusů, proto jsme se rozhodli vydat další. Minulý rok v létě jsme Vás vyzvali k možnosti zapojení...

Město Horní Bříza pořádá TENISOVÝ TURNAJ, který se uskuteční v neděli 27. června 2021 na víceúčelovém hřišti (bývalé kurty u radnice a hasičárny). Registrace účastníků je od 8:30, turnaj začíná v 9:00. Své přihlášky zasílejte do 25. 6. 2021 na mail pkoza.zastupitel@hornibriza.cz . Startovné 50 Kč se hradí hotově na místě. Občerstvení zajištěno.

Pro své regionální dětské a mládežnické sportovní kluby a týmy z asociace školních sportovních klubů a České obce sokolské můžete hlasovat 1x každý den. Sokol Horní Bříza tak může získat finanční výhru a navíc zdravé produkty vlastních značek Penny. HÝBEME SE HEZKY ČESKY.

Majitel nalezen. Děkujeme za sdílení.
Původní příspěvek: V Horní Bříze byla v pondělí 14. 6. 2021 nalezena fenka. Žádáme majitele, aby si jí převzal na MěÚ Horní Bříza (Třída 1. máje 300) po předchozí domluvě se strážníky Městské policie Horní Bříza - tel.: +420 602 486 678; případně se starostou města tel.: +420 602 622 405.

Chcete se naučit hrát na hudební nástroj, zpívat, tančit jako baletky nebo používat různé výtvarné techniky? Zápis do ZUŠ Kralovice stále probíhá. Přihlášku můžete podat kdykoliv elektronicky pomocí webových stránek www.zuskralovice.cz nebo se přijít osobně podívat a to 18. 6. na všech pobočkách, i v Horní Bříze.

Dříve jedna z nejnavštěvovanějších sekcí webu "PLÁN AKCÍ" se na poslední rok a půl stala méně navštěvovanou. Nyní se pomalu ale jistě začínají konat kulturní a společenské akce a tak si pojďme připomenout, že nejaktuálnější elektronický kalendář blížících se akcí v Horní Bříze je umístěný v hlavním menu nebo po kliknutí na obrázek níže.

Spolek Betula viridis Vás zve na červnové akce. Ve čtvrtek 17. června 2021 se uskuteční pěší vycházka po Staré plaské cestě. Odjezd je ve 13:29 od vlakové zastávky nebo 13:35 z hlavního vlakového nádraží v Horní Bříze. Délka trasy je cca 10 km.

Město Horní Bříza pořádá TENISOVÝ TURNAJ, který se uskuteční v neděli 27. června 2021 na víceúčelovém hřišti (bývalé kurty u radnice a hasičárny). Registrace účastníků je od 8:30, turnaj začíná v 9:00. Své přihlášky zasílejte do 25. 6. 2021 na mail pkoza.zastupitel@hornibriza.cz . Startovné 50 Kč se hradí hotově na místě. Občerstvení zajištěno.